نتایج جستجو برای عبارت :

عدم توازن: ریشه بروز معضلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی

«یکی از مهم‌ترین کارکردهای حکومت جلوگیری از نابرابری عمیق در میزان دارایی‌هاست؛ نه از این طریق که ثروت را از کسانی که آن را در تصرف دارند، مصادره کند بلکه از طریق دور نگه داشتن تمامی مردم از ابزارهای انباشت ثروت، نباید برای بینوایان نوانخانه ساخت بلکه باید شهروندان را در برابر بینوایی مقاوم کرد. اگر توزیع اسکان در یک سرزمین نابرابر باشد و بخش‌هایی از سرزمین خالی بماند و جمعیت در مکان‌های خاصی متمرکز شود، اگر به‌جای حرفه‌های کارا و پرز
مدل سازی توازن خط تولید با رویکرد الگوریتم ژنتیک پروپوزال مدل سازی توازن خط تولید با رویکرد الگوریتم ژنتیک

دسته بندی
مدیریت

فرمت فایل
docx

حجم فایل
40 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
16

پروپوزال مدل سازی توازن خط تولید با رویکرد الگوریتم ژنتیک
رهبر انقلاب اسلامی:
مردم امام جمعه را مرکز مراجعات خود می دانند و حل معضلات خود را از او می خواهند. در دوره ای که حکومت در اختیار مسلمین است دشمن بیش از هر زمان دیگر برای زدودن مفاهیم اسلامی از اذهان تلاش می کند لازم است. ائمه جمعه در گردهمایی های خود به بررسی شیوه های درمان و حل مسائل و معضلات فکری و معنوی مردم بپردازند، زیرا نماز جمعه محلی است که دلها را محکم و ایمانها را قوی می کند و به سربازان و جنود خداوند شجاعت اقدام می بخشد.امامت جمعه به
اثرات فقر آهن در خاک
براساس تحقیقات شرکت پالایش کود کسری آهن می تواند ناشی از عدم توازن عناصر باشد به گونه ای که مقدار یکی از عناصر در خاک بیش از حد باشد و از جذب بقیه عناصر مورد نیاز جلوگیری نماید. 
از عوامل کمبود آهن در خاک می توان به چند مورد اشاره کرد: 
۱-. هرقدر که خاک دارای محتوای فسفر بالاتری باشد، از جذب آهن گیاه به دلیل تشکیل رسوب جلوگیری می کند. 
۲- بالا رفتن نیتروژن به شکل نیترات، جذب آهن را از بین می برد یا آن را جلوگیری می کند و باعث
چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟ ممکن است در اطراف خود مردانی را دیده‌باشید که با وجود همسر خود، با زنان دیگری نیز در ارتباطات عاطفی و جنسی هستند. خیانت یکی از معضلات زندگی مشترک و ویران‌کننده‌ی بنیان خانواده به حساب می‌آید که در مردان بیشتر از زنان اتفاق می‌افتد. عدم برقراری روابط مؤثر میان زن و شوهر اصلی‌ترین عامل بروز خیانت است. در صورتی که می‌توان با چند جلسه مشاوره قبل از ازدواج عدم تفاهمات را شناسایی کرد و یا از بروز اختلافات در
برای تعریف مناطق خانه از فرش استفاده کنید
از یک فرش برای تعریف یا جدا کردن مناطقی از قبیل صندلی و یا میز ناهار خوری و سایر سالن ها استفاده کنید. این روش در اتاق های بزرگتر که نیاز به تعریف دارند مفید است.

تنوع ایجاد کنید
برای ایجاد تنوع در یک فضا می توانید از فرش استفاده کنید. هنگامی که از دو فرش در یک اتاق استفاده می کنید ،باید به این نکته توجه داشته باشید که فرش های با اندازه یکسان می توانند اتاق را به دو بخش تقسیم کنند. برای ایجاد حس تنوع از
ماده 43: بروز حوادث قهری
جنگ ، اعم از اعلام شده یا نشده ،انقلاب ها و اعتصاب های عمومی ، شیوع بیماری های واگیر دار ، زلزله ، سیل ، و طغیان های غیر عادی‌ ،‌آتش سوزی های دامنه دار و مهار نشدنی ، طوفان ، و حوادث مشابه خارج از کنترل دو طرف پیمان که در منطقه اجرای کار وقوع یابد و ادامه کار را برای پیمانکار ناممکن سازد جزء حوادث قهری به شمار می آید و در صورت بروز آنها ، به ترتیب زیر عمل می شود . در بروز حوادث قهری، هیچ یک از دو طرف مسئول خسارت های وارده ب
نشانه های بروز بیماری در حیوانات خانگی
  14 علامت شاخص
1-بروز تغییراتی در دفع
2-حیوانتان بیش از حد آب می خورد
3-بیش از یک بار در طول 12 ساعت استفراغ داشته باشد
4-کمتر از حد معمول می خورند
5-غیر معمول نفس نفس میزنند
6-حیوان شما هوا را لیس میزند
7-بروز برجستگی و برآمدگی روی بدن حیوان
8-هرگونه تغییری در چشم
9-بیش از حد فعال شود
10-بر روی بدن حیوان طاسی و یا دسته های ریزش مو ببینید
11-حیوان بیش از حد خسته و بیحوصله به نظر میرسد
12-حیوان شما نشانه های آشکاری از

از جمله مخاطراتی که در حال حاضر در زندگی افراد وجود دارد، حوادث رانندگی می باشد
که به دلیل وضعیت نامناسب جاده ها شاهد بروز حوادث سنگین و از دست دادن تعداد زیادی از هموطنان خود هستیم.

در واقع بایستی برای جلوگیری از بروز سوانح رانندگی، بایستی ایمنی جاده ها و خودروها بهبود پیدا کرده
و پلیس نیز کنترل رانندگان را با جدیت بیش تری پیگیری نماید.

از جمله مسائل مهم دیگری که در هنگام بررسی علل سوانح و حوادث مزتبط با تصادفات رانندگی مطرح بوده
و د
بیت کوین کش با بیت کوین تفاوت دارد. بیت کوین کش ادامه
پروژه بیت کوین به عنوان پول دیجیتالی نقطه به نقطه است و با ایجاد توازن
در Blockchain و اعمال قوانین بروز شده باعث شده است تا پیشرفته زیادی
داشته باشد.

هر فردی که در زمان ابداع و ساخت بیت کوین کش دارای اعتبار
بیت کوین بوده است در واقع دارنده بیت کوین کش هم می شود. به بیانی ساده
تر صاحبان بیت کوین از بلاک 478558 (تا تاریخ 1 آگوست 2017 در حدود ساعت
13:16 به وقت UTC) به همان اندازه که بی
یک مسیحی یا یک یهودی نمی تواند در ایران آزادانه کلیسا و کنیسه برود

چون اکبر کونی، سپاهی های کونی و اطلاعاتی های کونی در این مملکت هستند ...

یادم نیست کلیسای باز در این کشور کجاست

چون اکبر کونی، سپاهی های کونی و اطلاعاتی های کونی در این مملکت هستند ...

یک دگرباش جنسی نمی تواند در ایران آزاد زندگی کند

چون اکبر کونی، سپاهی های کونی و اطلاعاتی های کونی در این مملکت هستند ...

این از معضلات وجود

خامنه ای و رفیقای کونی اش هستش ...

این در صور
حاشیه نشینی
از پیامدهای صنعتی شدن و شهرنشینی شتابان، می‌توان به پدیده حاشیه نشینی و سکونت گاه‏‌‌های غیررسمی اشاره کرد.حاشیه نشینی
شهری که شاید همزاد شهر و شهرنشینی باشد، در شرایط امروزین ابعادبزرگ تری
یافته و یکی از مسایل مهم کشورها، به ویژه کشورهای کمتر توسعه یافته، محسوب
می‌شود.یکی از مسایل مهمی که حاشیه نشینی برای شهر‏‌‌های بزرگ فراهم آورده است تهدید امنیت انسان‏‌ها می‌باشد.درمحلات
حاشیه نشین نرخ جرایم و بزهکاری به علت تراک
به شخصه امیدوارم که در
زندگی هیچ کس معضلی به اسم بیماریهای خاص وجود نداشته باشد. اما حقیقت اینست که
این بیماریها نیز به عنوان بخشی از معضلات در زندگی افراد جامعه وجود دارند و
متاسفانه در صورت بروز بدلیل هزینه های بالایی که به خانوار تحمیل میکنند جز معضلات
اجتماعی اجتماعی اقتصادی محسوب می شوند.
 با داشتن بیمه عمر پاسارگاد حداقل میتوان بخشی از
این هزینه ها را پوشش داد و از مزیتهای تسهیلات ان برای بیماریهای خاص استفاده
کرد.
پوشش
بیماریهای خاص
تنها کثیف بودن پوست منجر به بروز آکنه و جوش نمی شود، بلکه بسیاری از انواع لکه ها و جوش های پوستی به دلیل شستشوی زیاد پوست به وجود می آیند، زیرا شستشوی زیاد سبب تحریک پوست می شود. مواد شوینده پوست، مثلا صابون ها، حاوی مواد شیمیایی هستند که تماس بیش از اندازه این مواد با پوست منجربه کاهش سلامت پوست و در نتیجه بروز لکه ها و جوش های پوستی می شود.
می توان مناطق مستعد بروز جوش های پوستی را با یک پاک کننده‌ی ملایم و آب گرم، روزی دو بار شست تا تحریک پوس
گزارش کار آزمایشگاه مدار منطقی فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 48حجم فایل: 2155قیمت: 3000 تومانبخشی از متن:گیت های منطقیآشنایی با چند مدار ترکیبیآشنایی با نمایشگرهامدار تولید کننده و بررسی کننده رقم توازنمدار داخل آی سی ۷۴۴۶مدار Decoderمدار Encoderمدارات مولتی پلکس و دی مولتی پلکسمدار تولید کننده و بررسی کننده رقم توازنآشنایی با ساختمان انواع فلیپ فلاپهاشمارنده های سنکرونطراحی شمارنده سنکرون
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب
چنانکه گفتیم "شرع" یکسری قوانین با الهام از دین مربوط به یک عصر در یک ملت با جغرافیای مشخص است و چندان عجیب هم نخواهد بود پیاده سازی برخی شرعیات با توسعه دین در حوزه جغرافیای زمینی در طول زمان با موانع و محدودیتهایی مواجه شود.
چرا که در فرایند گذر از یک برهه زمانی و عبور از مرزهای جغرافیایی، شاهد رشد فرهنگی و علمی و کشف برخی اسباب و علل مسائل هستیم وراهکارهای نوین در حل ریشه ای معضلات نصیب جامعه بشری میشود که گاهی اوقات با مقایسه دو نگاه شرع و
تغییر شغل یکی از کارهایی است که واقعا سخت و یکی از تصمیمات و معضلات زندگی کاری است. اینکه چه موقع تصمیم به تغییر شغل بگیریم و چه زمانی این کار را انجام دهیم بسیار مهم است. زیرا اگر دیرتر از موعد شغل خود را عوض کنیم ممکن است دچار مشکلات عدیده ای شویم.
علائمی وجود دارد که بعنوان نشانه اینکه وقت تغییر دادن شغلمان فرا رسیده است مباشند:

ادامه مطلب
دلم میخواد بیام راجع به فاجعه ای که توی آزمایشگاه و موقع کار با خون اتفاق افتاد بگم ... دلم میخواد راجع به حس و حال این روزهای خودم بنویسم 
اما؟ اما میانترمهای حذفی و سنگین و سختم شروع شدن و درس میخونم و درس میخونم ! 
80 درصد وقتم رو میذارم واسه بیوشیمی و اون 20 درصد باقی مونده رو پخش میکنم روی 20 واحد دیگه و بیاید امیدوار باشیم که توازن رعایت شده :)))
پشت درس خوندنام به چی فکر میکنم؟ 
1. تو
2. شش ترمه شدن
امسال که اصلن سال نبود، معضلات و دغدغه ها و مصیبتها بود، ولی ایکاش لا اقل به خوشی قرن سیزدهم را تموم کنیم، مثل فیلمای قدیمی ایرونی! با یه جشن عروسی که همه تووش دعوتن، با موسیقی بادابادا مبارک بادا تا بله برون و بردن عروس و دوماد به حجله و بعدش رقص دسته جمعی میهمانها! جوری که تووی تاریخ بنویسند بالاخره آخرش قشنگ تموم شد!
همه چیز درمورد رابطه جنسی ناسالم
کسانی مبتلا به رابطه جنسی ناسالم هستند که دارای شرکای جنسی مختلفی و از سابقه ی پزشکی شریک جنسی خود اطلاع چندانی ندارند.
رابطه جنسی ناسالم
رابطه ی جنسی ناسالم عبارت است از رابطه ای که فرد از سلامت خود یا شریک جنسی خود اطلاعی نداشته باشد در واقع هرزمانی که فردی از سوابق پزشکی شریک جنسی خود اطمینان کافی نداشته باشد، خود را در معرض رابطه ی جنسی ناسالم قرار داده است. در واقع یکی از معضلات کنونی جامعه عدم اطلاع کا
خدایا ازت ممنونم که در وجودم هم قدرت آفریدی هم ترس
خدایا ممنونم که در وجودم هم شجاعت افریدی هم بینش
خدایا ازت خیلی خیلی ممنونم که بین اینها توازن برقرار کردی

خدایا ازت ممنونم که شب را با ستاره خلق کردی و روز را با نور

خدایا ازت ممنونم که در وجودم تنهایی آفریدی
و خودت را در من بصورت ارامش نهادینه کردی

ترجمه ی سخنرانی دکتر بالکاوج در مرکز رجو وگن، پزشک طب کاربردی (فانکشنال)

موضوع اپیزود:

چطور ممکن است آنتی بیوتیک بر روی سلامت تاثیر منفی بگذارد؟

در صورت ضرورت مصرف آنتی بیوتیک بخاطر عفونتهای مزمن غیر قابل اجتناب، دکتر بالکاوج چه توصیه ای به بیماران می کند؟

تاثیر منفی آنتی بیوتیک بر روی سلامت

وقتی تنها یک دوره آنتی بیوتیک مصرف می شود، ممکن است تنوع مایکروبیوم دستگاه گوارش تا نود درصد کاهش پیدا کند. بعد از آن، مایکروبیوم میتواند د
ترجمه ی سخنرانی دکتر بالکاوج در مرکز رجو وگن، پزشک طب کاربردی (فانکشنال)

موضوع اپیزود:

چطور ممکن است آنتی بیوتیک بر روی سلامت تاثیر منفی بگذارد؟

در صورت ضرورت مصرف آنتی بیوتیک بخاطر عفونتهای مزمن غیر قابل اجتناب، دکتر بالکاوج چه توصیه ای به بیماران می کند؟

تاثیر منفی آنتی بیوتیک بر روی سلامت

وقتی تنها یک دوره آنتی بیوتیک مصرف می شود، ممکن است تنوع مایکروبیوم دستگاه گوارش تا نود درصد کاهش پیدا کند. بعد از آن، مایکروبیوم میتواند د
نسخه جدید Pcalandar رسید !
نسخه با قیمت 25000 تومان رایگان در وبلاگ قرار گرفت.( به مدت 90 روز)
این نسخه ارتقا یافته شامل نسخه های:+Free-Pro-Pro
است که می تواند تقویم را به صورت فعال و بروز در پس زمینه نشان دهد.روی دسکتاب بماند. بروز شود.و...
ادامه مطلب
امروزه افزایش وزن و چاقی یکی از مشکلاتی است که مردم اکثر نقاط ایران و جهان با آن روبرو هستند. این موضوع، به علت تغییر روش زندگی، از زندگی پویا به سمت زندگی ماشینی، و همچنین رژیم غذایی نامناسب و پر کالری، به یکی از معضلات اجتماعی تبدیل شده است. ماساژ لاغری ، یکی از روش هایی است که به وسیله آن می توان به تناسب اندام رسید.
ادامه مطلب
یکی از بچه هامون هست که اسمش قابلیت فامیلی شدن داره(مثلا مثل حسن که میتونه حسنی شه) و همینطور اسم و فامیلش برای من یکی یکم گیج کنندسمثلا وقتی اسمشو میشنوم اول فکر میکنم خب این اسمش بود یا فامیلیش
خلاصه اینکه وقتی گاها بهش پیام میدم صدبار پیام رو میخونم که وقت خدایی نکرده به اسمش "ی" اضاف نکرده باشم و صداش نزده باشم اونجوری

پس از ماهها تلاش مهندسین شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد در سال 1388 موفق به بومی سازی نمودن تکنولوژی نوین جوشکاری سر به سر میلگرد با روش فشار و گاز استیلن (فورجینگ میلگرد) گردید.بروز مشکلات و معضلات متعدد در بحث وابستگی به تولیدات خارجی و مشکلات و معضلات عدیده در زمینه تامین و خرید تجهیزات جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد و ارائه خدمات ضعیف تولید کنندگان خارجی کارشناسان این شرکت را بر آن داشت تا با بررسی های فنی خود اقدام به برنامه ریزی ج
مواردی به شمار می روند که در درجه کیفی لباس نظامی نقش از عوامل مهم بوده که علاوه بر بحث قیمت دارای کیفیت مناسبی می باشند. موارد زیادی هستند که در کیفیت لباس ارتش نقش دارند. یکی از آن ها نوع دوختن لباس است. نوع دوخت باید بر اساس استاندارد باشد تا باعث برهم زدن زیبایی لباس نگردد. لباس ارتش این قابلیت را دارد تا انواع آرم و علائم بر روی لباس درج شود. از مهم ترین عوامل میزان کیفیت دوخت لباس ارتش و نوع جنس پارچه استفاده شده در آن می باشد. دوخت لباس نظ
سلام این برنامه اولین بازی که ساختم و در اینده برای اون بروز رسانی های خواهم گزاشت 
 توضیحات
‏‏این نسخه اولیه است.‏بروز رسانی ها در راه هستند ‏یگ بازی ساده در سبکه محافظت سیاره‏بازی کنید و با پریدن بروی محافظت ان هارا نابود سازید 
دانلود  مارکت 
از معضلات فرهنگی در جامعه امروز، مشکل بدحجابی در میان گروهی از بانوان ما است. از مباحث مهم در این زمینه که اخیراً انعکاس بیشتری یافته و برخی از صفحات مجازی را نیز به خود اختصاص داده این است که چرا باید دولت و نظام اسلامی، در این مسئله دخالت کند و با متخلفان برخورد […]
نوشته حجاب؛ حریم خصوصی یا عمومی؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
شیر گاو شیرین ، پر و یخبندان خوشمزه است ، و چندین دهه تبلیغات آن را به عنوان غذایی که "بدن خوب می کند" به آمریکایی ها فروخته است. فرآورده های لبنی سرشار از کلسیم و پروتئین هستند و از مدتها قبل به عنوان مهم برای کمک به رشد بچه ها و کمک به بچه ها و بزرگسالان در ساختن و حفظ استخوانهای قوی ترویج می شوند. اما آیا لبنیات شایسته هاله سلامتی آن است؟

ادامه مطلب

معضلات و چالش های عرصه آب، به نحو روزافزونی در بسیاری از نقاط جهان در حال گسترش می باشد و عملا به یکی از اساسی ترین موانع فراروی زندگی بشر و توسعه جوامع، تبدیل شده است. این موضوع، متخصصان، متولیان ملی و نهادهای بین المللی را بر آن داشته است تا راهکارهای نوین و خلاقانه ای را برای مدیریت پایدار این منابع، تعریف و دنبال نمایند.
ادامه مطلب
برای توضیح واژه سیسو (Sisu) بد نیست ابتدا مروری به یک حادثه تاریخی داشته باشیم. در سال های 1939 و 1940 بود که لشکری 350 هزار نفری از مردم کشور فنلاند در مقابل تهاجم شوروی سابق ایستادگی کردند. در آن زمان شوروی سه برابر فنلاند نیرو داشت و حتا با وجود عدم توازن نیروها و خشونت مهاجمان شوروی، این سرزمین کمونیستی نتوانست مقاومت فنلاندی ها را در استحکامات مرزی در هم بشکند و به ویژه در مناطق شمالی تر شکست های سختی را متحمل شد.
ادامه مطلب
سلام این برنامه اولین بازی که ساختم و در اینده برای اون بروز رسانی های خواهم گزاشت 
 توضیحات
‏‏این نسخه اولیه است.‏بروز رسانی ها در راه هستند ‏یگ بازی ساده در سبکه محافظت سیاره‏بازی کنید و با پریدن بروی محافظت ان هارا نابود سازید 
دانلود و خرید از مارکت قیمت این بازی قفط 500 تومان است 
با شروع همه گیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی ، گروه هایی هم بین دوستان ، خانواده ها و طایفه ها شکل گرفت که خوبی هایی هم داره ولی در کنار این خوبی ها ، معضلاتی هم هست که یکی از این معضلات ، عدم توجه به سن افراد و شخصیت اجتماعی افراد هست که بخشی از این مشکل مربوط میشه به عدم شناخت اعضای گروه از یکدیگر.
افراد با تفکرات ، سلایق و سنین و جنسیت مختلف دور همی مجازی دارن و برخلاف دورهمی های فیزیکی که سعی می کنن هر حرفی رو نزنن در فضای مجازی هر مطلبی ر
یکی از معضلات زندگی من اینه که وقتی دارم کنار خیابون در جهت عکس حرکت ماشین ها راه میرم ( جایی که پیاده روها اشغالن) مدام تاکسی ها واسم بوق میزنن و همیشه با این سوال مواجه میشم که چرا وقتی دارم در جهت عکس راه میرم تا به جایی برسم، دلم بخواد سوار تاکسی شم تا با سرعت بیشتری از مقصدی که دارم به سمتش میرم دور شم؟ :|
+ خوشم میاد وقتی ایستادی تا از خیابون رد شی، تاکسی ها هی وایمیستن بوق میزنن ولی تا بفهمن میخوای از خیابون رد شی، به قصد کشتنت گاز میدن تا م
یکی از مهم‌ترین معضلات ما در این قرنطینه تحمل 24 ساعته‌ی برادرهام بوده. دوتا پسر بچه‌ی 10 و 12 ساله درست توی سنی که اوج کنجکاوی، شادی و تلاش برای کشف اطرافشونن و بدتر از همه نه من و نه پدر و مادرم حوصله و توان همراهی و حتی تحمل این حجم از انرژی اونا رو نداریم.
الان هم که دارم این پست رو می‌نویسم ساعت نزدیک به 3 صبحه ولی اون دوتا تازه بعد از یک دعوای مفصل با هم آشتی کردن و دارن تبادل اطلاعات می‌کنن و دارم تلاش می‌کنم بهشون فضا بدم، سعی کنم همراهی
چشم هایم مدام به دنبال زیبایی ها میگشت
از وقتی دوربین دست گرفته بودم عادت کرده بودم به بادقت نگریستن در پدیده ها
این پدیده ها گاه جاندار بودند و گاه بی جان
اما هرگز چیزی به آن زیبایی ندیده بودم...

وقتی دیدمش چند صباحی چشم هایم به دنبالش راه افتادند سپس قدم هایم و پس از آن دلم....
دیگر آن سراپا پوشیده در سیاهی را از دور هم که میدیدم میشناختم؛ از توازن گامهایش و از نجابت نگاهش

هرقدر که او نجیب بود من سرکش شده بودم
و هرقدر سکون صدایش بیشتر می‌شد
معرض ویروس اتفاق می افتد.
سرخجه نوعی عفونت ویروسی مسری است که بهترین مشخصه آن بروز راش های قرمز متمایز می باشد. سرخجه به انگلیسی روبلا خوانده می شود. روبلا همانند سرخک نیست اگر چه بروز راش قرمز در هر دو بیماری مشابه می باشد. تفاوت سرخک و سرخجه در عامل ایجاد آن هاست.
ادامه مطلب
 این مسئله ممکن است حتی اگر هیچ پاسخ تحریکی به نویز برست وجود نداشته باشد، رخ دهد زیرا پوشش رو به جلوی پاسخ به تون BF حتی زمانیکه فرکانس های پوشاننده خارج از منطقه ی پاسخ تحریکی نورون باشد، دیده می شود.پردازش های گروهبندی و جداسازی اصوات همزمان: دو نشانه ی مهم که توسط دستگاه شنوایی برای گروهبندی اجزاء صوتی بکار می روند عبارتند از سمعک فوناک شروع همزمان و هارمونیک بودن. برعکس جداسازی ادراکی اجزاء صوت توسط ناهمزمانی شروع محرک (SOA) و غیر هارمون
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز
یا حجه بن الحسن العسکری
تسلیت عرض مینمایم
وفات
حضرت آیت الله سید محمد محسن حسینی طهرانی را
آقا جان روز بروز تنهاتر ، آقاجان چرا با درخواست حضرت آیت‌الله العظمی...برای آمدن ، برکات هم کم کم می روند...
روز بروز بدتر شد و میشود 
آقا جان ...

معضلات و چالش های عرصه آب، به نحو روزافزونی در بسیاری از نقاط جهان در حال گسترش می باشد و عملا به یکی از اساسی ترین موانع فراروی زندگی بشر و توسعه جوامع، تبدیل شده است. این موضوع، متخصصان، متولیان ملی و نهادهای بین المللی را بر آن داشته است تا راهکارهای نوین و خلاقانه ای را برای مدیریت پایدار این منابع، تعریف و دنبال نمایند.
ادامه مطلب
یکی از معضلات اصلی و چالش بر انگیز که امروز جامعه با آن مواجه است بحث اعتیاد است . متاسفانه آسیب های  اعتیاد در تمامی جوانب زندگی انسان مشهود است.اینجانب به عنوان مشاور، مدرس آموزش خانواده و روانشناس کلینیک ترک اعتیاد مدت 15 سال است که فعالیت کرده و از نزدیک با مسائل و مشکلات آن آشنایی دارم . دراین زمینه اطلاعات تجربی و جمع آوری زیادی دارم که دراین وبلاگ رائه خواهد شد . برای نخستین گام پاور انواع مواد اعتیادآور تقدیم حضورتان می گردد. دریافت
که به بیشتر از ده سال پیش برمیگرده بعضی شبها قبل خواب وبلاگهای بروز شده بلاگفا رو میخونم ...
اونقدر حس خاصی واسم داره که نمیتونم توصیحش بدم اصلا خیلی وقته که با حرفام نمیتونم احساسمو شرح بدم یه جورایی حوصلشو ندارم ..
توی
خیلی از وبلاگهای بروز شده کسایی رو میبینم که از جداییشون مینویسن با رنج
و درد شدید .. کاش میدونستن این روزها و این دعا کردن ها و این غمگین
بودنها میگذره و چند سال دیگه  این روزها واسشون مسخره هست همین روزایی که
فکر میکنن اخ
اهمیت لباس زیر در بروز بیماری‌های زنانه

لباس زیر نامناسب از شایع‌ترین عوامل بروز عفونت‌ دستگاه تناسلی بانوان است

همه خانم‌ها باید بدانند که حفظ تمیزی و خشکی واژن، اهمیت زیادی برای سلامت واژن دارد و لباس‌هایی که می‌پوشند می‌تواند در این وضعیت تاثیر داشته باشد. از بیماری های شایع زنانه و از دلایل مراجعه ی زنان به متخصصان زنان، عفونت‌های قارچی واژن است ک یکی از دلایل مراجعه‌ی زنان به پزشکان می‌باشد، یکی از عوامل مهم بروز عفونت در
 اکثر نبات‌هایی که به رنگ زرد یا زعفرانی در بازار موجود هستند با جوهر زعفران رنگ می‌شوند، که ماده‌ای بسیار خطرناک و سرطان زا است. مصرف این ماده بیماری‌هایی از قبیل بیش فعالی در کودکان، معضلات گوارشی و آسمی، تومورهای تیروئیدی، تشدید میگرن، تاری دید، حساسیت ها و مشکلات پوستی نظیر پورپورا به همراه خواهد داشت. 
نبات‌های رنگی بیشتر جنبه تزیینی دارند و هرگز برای مصرف روزانه اسفاده نکنید. مواد رنگی این نبات‌ها برای کودکان، زنان باردار خطرنا
ترش بلاگ برای شفافیت قیمت‌ها
یکی از معضلات اساسی مردم اختلاف قیمت شدید و مافیای قیمتی بازار با قیمت فروش باغدار لیموترش و مرکبات بوده و هست.
در ابتدای مسیر شاید با اطلاع رسانی از قیمت لیموترش از شهرستانی کوچک در کشور شروع شود.
ترش بلاگ در تلاش است تا هم پایگاه اطلاع رسانی از قیمت لیمو و گاهی مرکبات باشد  و هم تامین کننده.با در اختیار داشتن باغی کوچک در شهرستان رودان و حتی دسترسی از طریق دوستان این مهم فراهم آمده است.
باشد تا اولین قدم در جهت
با تمام هجمه‌ی جبهه کفر، از تحریم و تهدید گرفته تا نفوذی های نفوذ کرده در قلب مراکز فکری و تصمیم سازی، با همه‌ی مشکلات و معضلات، با همه نشانه هایی که هر کدام کافی است برای درجا زدن و ناامیدی، با همه دغدغه هایی که از عاشورای 88 تا امروز پابرجاست و با همه نامردی های دوستان دیروز و دشمنان امروز، اما من دلواپس نیستم، نه تا زمانی که سنت های الهی را باورمندم، نه تا زمانی که باور دارم با هر نفس یک گام به ظهور منجی موعود نزدیک‌تر می شویم، نه تا وقتی ک
قابل توجه آن دسته از اعضای محترم که دارای انبار هستند؛
با نظر به تاکید مقامات عالی کشور در راستای اجرای کامل تکالیف قید شده در قانون مبارزه با کالای قاچاق کالا و ارز، سامانه جامع انبار در خصوص شناسایی و ثبت اطلاعات تمامی مراکز نگهداری کالا در حوزه اطلاعاتی مالکیت، مکان و موجودی کالا در سامانه مزبور مقتضی است که نسبت به بروز رسانی آن در پورتال مربوطه به صورت مستمر اقدام فرمایید.
 درآمد؛ پرونده تبلیغ رمضان
علی مهدوی (سردبیر) ایام تبلیغی بهترین فرصت برای ارتباط روحانیت با اقشار مختلف جامعه است. دغدغه جدی هر مبلغی این است که سؤال اصلی مخاطبینش چیست؟ چه موضوعی گره‌های ذهنی مخاطب را باز می‌کند و بیشترین بهره‌برداری از منبر و تبلیغ را در اختیار وی قرار می‌دهد؟ پرداختن به چه موضوعی، روحیه دین‌داری مردم را تقویت و امید و باورشان را مستحکم می‌کند؟ اینجاست که نوبت به اهم و مهم کردن معضلات دینی و فرهنگی مردم می‌رسد. بر
به نقل از مهر «جوآن مانسون»، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه هاروارد، در این باره می گوید: «یافته ها بیانگر توازن پیچیده ای از فواید و مضرات مکمل ها هستند که نیاز به تحقیقات بیشتر برای تعیین تاثیرات آنها وجود دارد.»
در این مطالعه حدود ۲۶ هزار مرد و زن شرکت داشتند. بعد از بیش از ۵ سال مطالعه و درمان، نتایج جالب بود.
ادامه مطلب
هیات دولت در جلسه امروز صبح خود به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، لایحه پیشنهادی بانک مرکزی مبنی بر تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان و حذف چهار صفر را به تصویب رساند.این تصمیم با هدف حفظ کارایی پول ملی، تسهیل و بازیابی نقش ابزارهای پرداخت نقد در تبادلات پولی داخلی، هماهنگی با آنچه در فرهنگ و عرف جامعه درباره واحد پول ملی رواج یافته است، اتخاذ شد.کاهش هزینه چاپ و نشر اسکناس و سکوک و نیز رفع مشکلاتی از قبیل استفاده از
ر واقع پا پزشکی علمی است که در مورد چگونگی مراقبت از پاها به شما اطلاعات کافی را می دهد و در صورت بروز مشکلاتی در این زمینه می تواند درمان را برای شما انجام دهد.
پزشک متخصص پا پزشکی کیست؟
متخصص پا پزشکی به پزشکانی گفته می شود که می توانند مشکلاتی که بر روی پاهای شما ایجاد می شود را شناسایی کنند و درمان هایی متناسب با نوع ضایعه ایجاد شده در این اندام ها را برای افراد انجام دهند. این افراد می توانند صدمات و یا دردهایی که ناشی از بیماری دیابت است
پروتز گونه که گاهی اوقات با عنوان برجسته سازی گونه شناخته می شود یک روش گونه گذاری بدون جراحی است، برای بهبود ظاهر استخوان های گونه یا برجسته کردن آن استفاده می شود. مشابه سایر  روش های جراحی پلاستیک، برجسته کردن گونه می تواند باعث جوان تر شدن ظاهر یا ایجاد توازن در بین اعضای صورت شود و در مجموع جذابیت صورت شما را افزایش دهد. در کنار گونه گذاری، عمل زیبایی چال گونه نیز زیبایی صورت را دو چندان می کند و اخیرا افراد بسیاری را به خود جذب نموده اس
دیشب قبل این اتفاق، می‌خواستم یه پستی بذارم بنویسم:
«آخرالزمان،
اقلیتی پیشتاز 
اکثریتی بی‌تفاوت
توازن ظاهری نابرابر قوا
موقعیت جغرافیایی ویژه
شرایط سخت و ناامیدکننده
و یکی دو پیشگویی قطعی از عاقبت ماجرا نیاز دارد.»
و حالا...
مشخصه که حداقل به اندازهٔ یک گام به نتیجهٔ اون پیشگویی‌های قطعی نزدیک‌تر شدیم...

+ در این دنیا هر چیزی حکمتی دارد و چگونه مردن آدم‌ها، آخر حکمت است...
+ اللهم ارزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک...
+بعدنوشت: مرتبط:
رجعت
دلایل بروز سندرم شیر سمی
علل به وجود آمد سندرم شیر سمی، همراهی عفونت ژنی شیر با عفونت سر پستانک ها و یا تورم حاد پستانی همراه با استرپتوکوکی (که معمولا عفونت های استرپتوکوکی با تورم مزمن پستان ها (colibacillary) همراه می باشد) است.
مشاوره و آموزش درمان بیماری های سگ 
افزایش سطح آلودگی های باکتریایی در شیر سگ ماده یکی از اصلی ترین علل سندم شیر سمی است که به دلیل ورود مواد سمی از طریق خون به شیر مادر می باشد و  معمولا پس از زایمان و همراه با تورم پستان
فیلم پاپیلون یا همان پاپیون نشانده ظلم و ستم در کشوری است که سالیان درازی خود را مهد تمدن و دموکراسی میداند و کشتار مردم مظلوم الجزایر در کارنامه نگین آن همیشه ماندگار خواهد بود و امروز با نهضت جلیقه زردها و عدم توازن ثروت در جامعه روبرو است.فیلم نشانده روحیه آزادگی و امید و تسلیم نشدن در برابر ظلم و نامیدی است .
.video_embed_frame {
position: relative;
}
.video_embed_frame iframe {
position: absolute;
top: 0;
left: 0;
width: 100%;
height: 100%;
}
شاید اگر ما هم صبر و تاب و تحمل خدا رو داشتیم دیگه شکست معنی پیدا نکرد و خیلی از معضلات جامعه بشری امروز رو نداشتیم...
دمت گرم خدا که همه چیزو با هم و در کنار هم پیش میبری گرچه یکی سنگ باشه و دیگری شیشه.
ما امکانات و احتمالات رو مسنجیم و برنامه ای تدارک می بینیم حالا اگر شد که شد و اگر نشد یا بخشی از اون شد در هر حالت ما شرایط جدیدی داریم که لازم نیست هیچ گونه ناراحتی و ناخوشی به خودمون راه بدیم، متناسب با شرایط جدید کار رو ادامه میدیم. فقط کافیه هم
هنوز به طور کامل مشخص نیست که چه اتفاقی می افتد زمانی که سردرد بروز می کند اما محتمل ترین توضیح این است که تورم رگ های خونی منجر به کشش اعصاب اطراف آنها و شلیک کردن سیگنال های درد می شود. با این حال رایج ترین توضیحاتی که سردردها در مورد وضعیت سلامتی تان به شما می دهند از این قرارند:استرس بیش از حد: سردرد و استرس یک چرخه معیوب به وجود می آورند؛ به این معنی که قرار گرفتن در معرض استرس باعث سردرد می شود و سر درد استرس را تشدید می کند. تنها راه مبارزه

سوزش و سنگینی معده، ترش کردن غذا و به طور کلی احساس ناراحتی در معده جزو مشکلاتی است که بسیاری از افراد را درگیر می کند. اما این ناراحتی و دردمعده از کجا ناشی می شود؟ عوامل متعددی در بروز این مشکل دخالت دارند که گاه بسیار عجیب هستند. در این مطلب شما را با مجموعه ای از عوامل باورنکردنی درد معده آشنا می کنیم.مصرف دارومعده درد می تواند عامل شیمیایی داشته باشد و به دلیل مصرف برخی داروها بروز کند. بهتر است بدانید داروهایی که بیشترین تاثیر را روی م
انجمن پزشکی کوهستان ایران: این روزها هوای مناطق کوهستانی شدیدا سرد بوده و برودت بالا میتواند کوهنورد را در معرض خطر هیپوترمی قرار دهد.
نشانه های تشخیص هیپوترمی:
احساس سرما و ناراحتیکند شدن حرکت و عقب ماندن از همراهانعدم توانایی هنگام حرکت در مسیرهای ناهموارکم شدن توانایی ذهنی و جسمیاختلال در تکلماز دست دادن توازن ، این مشکل میتواند به شکل عدم توانایی در بستن بند کفش یا زیپ لباس شروع شود و در نهایت منجر به تلو تلو خوردن و یا افتادن روی زمین

کم خونی در کودکان چه نشانه هایی دارد؟آنمی یا کم خونی زمانی بروز می کند که میزان هموگلوبین در خون پایین تر از حد استاندارد باشد. هموگلوبین ترکیبی پروتئینی است که وظیفه حمل اکسیژن به بافت های بدن را به عهده دارد. بنابر گزارش سازمان بهداشت جهانی حدود ۲۵ درصد از مردم جهان از کم خونی رنج می برند که نیمی از این میزان به کمبود آهن در افراد مربوط می شود. معمولا خانم ها به دلیل خونریزی ماهانه، کودکان در سنین رشد و خانم های باردار بیشتر در معرض کم خون

با بهره گیری از دانش بروز در این زمینه، هفته‌های پایانی مرمت را پشت سر می‌گذارند.

معاون وزارت میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره حادثه آتش سوزی بازار تبریز گفت: مسجد جامع ساری و بازار تبریز که تقریباً در یک بازه زمانی دچار حریق شده بودند، با بهره گیری از دانش بروز در این زمینه، هفته‌های پایانی مرمت را پشت سر می‌گذارند.

دکتر مسعود نیلی 

ما در عرصه سیاست‌گذاری ظرف چند دهه گذشته یک راهبرد مشخص را مبنا قرار دادیم که آن را «ایدئولوژی سیاست‌گذاری» نامگذاری می‌کنیم. این ایدئولوژی به نحوی بوده که از بیرون بازخورد نمی‌گرفته، انعطاف‌پذیر نبوده و روی خطوط راهبردی خود تاکید دارد. 

مطمئنم که یکی از ریشه‌های معضلات کنونی اصرار سیاست‌گذار به پایبندی به این استراتژی مخرب بوده است. این رویکرد سیاست‌گذاری در سیر زمان نطفه دامنه گسترده‌ای از عدم تع

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
گرفتگی عروق، کبد چرب، فشار خون، سنگ کیسه صفرا، چاقی بیش از حد، آلرژی، تاثیر بر استخوان ها به خصوص ستون فقرات و... تنها بخشی از بیماری‌هایی است که در اثر مصرف سس مایونز به‌وجود می‌آید .
همچنین یکی از مهم‌ترین عوامل بروز جوش و آکنه، چربی بیش از حد و ناسالم موجود در سس مایونز است.
با شروع فصل بهار تاثیرات منفی سس مایونز و چربی های ناسالم بیشتر بروز پیدا می‌کند.
کاهش بروز ناراحتی قلب و عروقکاهش بروز سرطان و بیماری کبدکاهش بروز سنگ کلیهکمک به داشتن پوستی سالم و از بین بردن بیماریهای پوستیجلوگیری از بوی بد دهان و ناراحتی های دستگاه گوارشتنظیم درجه حرارت بدن و دفع بهتر سمومکمک به حفظ سلامت عضلات و مفاصل بدننمایندگی دستگاه تصفیه آب سلامت  با اتکا به سالها تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش(اعم از نصب، تعویض فیلتر، تعمیرات)  آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به تمامی هموطنان عزیز اعلام می دارد.این نمای
فطرس ملک
محمد بن حسن صفار رضوان الله علیه روایت کرده است:
حدثنا احمد بن موسى عن محمد بن المعروف بغزال مولى حرب بن زیاد البجلى عن محمد ابى جعفر الحمامى الكوفى عن الازهر البطیخى عن ابى عبد الله علیه السلام قال ان الله عرض ولایة امیر المؤمنین فقبلها الملئكة واباها ملك یقال لها فطرس فكسر الله جناحه فما ولد الحسین بن على علیه السلام بعث الله جبرئیل فی سبعین الف ملك إلى محمد صلى الله علیه وآله یهنئهم بولادته فمر بفطرس فقال له فطرس یا جبرئیل إلى ا
فیلم ها و سریال های ماهواره ای گرچه موجب ناهنجاری های رفتاری و آسیب اجتماعی می شود ولی
از طرف دیگر می تواند در پیشگیری و کم شدن رفتارهای ناهنجار عامل تعیین کننده ای باشد.
بسیاری از موضوعات فیلم ها و سریال ها درمورد پدیده های اجتماعی است که از این طریق می تواند باعث
کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی شود. بهره مند شدن از هنر در کم شدن آسیب ها تاثیر زیادی دارد،
ولی می تواند نقش موثری در آسیب هم باشد.
منبع:  مرکز مشاوره و روانشناسی ایران-راه برخورد با
فیلم ها و سریال های ماهواره ای گرچه موجب ناهنجاری های رفتاری و آسیب اجتماعی می شود ولی
از طرف دیگر می تواند در پیشگیری و کم شدن رفتارهای ناهنجار عامل تعیین کننده ای باشد.
بسیاری از موضوعات فیلم ها و سریال ها درمورد پدیده های اجتماعی است که از این طریق می تواند باعث
کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی شود. بهره مند شدن از هنر در کم شدن آسیب ها تاثیر زیادی دارد،
ولی می تواند نقش موثری در آسیب هم باشد.
منبع: مرکز مشاوره و روانشناسی ایران -راه برخورد با آ
کشک یک فراورده ی شیری است  و آنهایی که به شیر حساسیت دارند اغلب می توانند بدون هیچ مشکلی پروتئین کشک با کیفیت را تحمل کنند .
پروتئین کشک دارای تمامی آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن ، با بهترین توازن ممکن می باشد و می تواند جایگاهی ویژه در فهرست غذایی داشته باشد.
 پروتئین کشک سیستم ایمنی را تحریک و به ایجاد آنتی اکسیدان ارزشمند کمک می کند و رادیکالهای آزاد را نابود و در سم زدایی عوامل سرطان زا شرکت می کند  وعملکرد شناختی را در بیماران آسیب پذیر از

هاشمی در خصوص اولویت های شورای پنجم در سال سوم فعالیت خود گفت: آلودگی هوا، ترافیک و معضلات اجتماعی موضوعاتی است که دغدغه اصلی شهروندان تهرانی است و تلاش می کنیم به آنها بپردازیم.

«محسن هاشمی» در حاشیه صد و شصتمین جلسه شورا در جمع خبرنگاران گفت: دو سال از پنجمین دوره شورای شهر تهران می گذرد، بنابراین در جلسه امروز نمایندگان مردم گزارشی از فعالیت های شان در این مدت ارایه کرده اند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران افزود: روسای کمیسیون های تخصص
شما هم تاکنون باید فهمیده باشید که دختران را باید فهمید و به آنها احترام گذاشت.
این دختری که می گویم، اعم از همسر و دختر و مادر و... است.

اول باید فهمید که زنان با مردان متفاوت اند.
شاید بپرسید این که اولین و بارزترین نشانه است،
اما بسیاری از این مشکلات و معضلات ما با زنان و مادران و دخترانمان بر سر همین قضیه است.
اگر واقعا بدانیم زنان با مردان متفاوت‌اند، دیگر دلسوزی‌های مادرانه را غرغر نمی دانیم
دیگر به درد و دل های همسرانمان گلایه نمی گویی
وظیفه دولت ایجاد و صیانت از قوانین و مدیریت سیستم ها است. در حقیقت دولت ها باید با برنامه ریزی های دقیق و بلند مدت باعث بالا رفتن بهره وری در تمام قسمتهای جامعه شود. و قطعا ایجاد شغل نیز یکی از وظایف اصلی دولت می باشد.

ولی آیا این وظایف را دولت ما انجام می دهد؟ قطعا خیر

در حال حاضر با مشکات بسیار زیاد اقتصادی مواجه شده ایم. حقوق بگیران عملا هر روز فقیرتر می شوند. مشکلات اقتصادی روز به روز بیشتر می شود و معضلات اجتماعی بیشتر نمود پیدا می کنند
برای درک بهتر از این موضوع ابتدا باید به تعریف خیانت پرداخت .
سپس به بررسی عوامل و چالش های زندگی زناشویی و میان همسران پرداخته شده و در نهایت راهکارهایی در جهت جلوگیری از آن ارائه شده است.
برای افرادی که همسرشان خیانت کرده است نکاتی نیز بیان شده است.

خیانت چیست؟هنگامی که شخصی پیمانی با شخص دیگر ببندد و در اختفا آن را رعایت نکند یا بشکند عمل خیانت صورت گرفته است.
خیانت می تواند ابعاد ملی، شخصی، زناشویی و عاطفی داشته باشد.

خیانت زناشویی چیس
✍طبق نظرسنجی های رسمی کشور آمریکا، بیشترین طرفداران دولت ترامپ مسیحیان تبشیری هستند که مانع بزرگی شدند برای حل مشکلات و معضلات کشور آمریکا. دولت ترامپ هم با تکیه بر این حمایت های پوشالی، در اجرای سیاست های خود به سرعت در حال تازیدن است.
ادامه مطلب
افراد با اندام گلابی شکل ، پایین تنه درشت، باسن بزرگ و پاها و ران‌های درشتی دارند اما برخلاف آن سینه‌های آن‌ها کوچک، میان تنه‌ای بلند  و کمر باریک می‌باشد. اگر شما دارای اندام گلابی باشید قطعا از بالا تنه‌ی خود احساس رضایت می‌کنید اما برای درشتی پایین تنه اندامتان افسوس می‌خورید، و فکر می‌کنید که هیچ‌‌‌ گاه جذاب به نظر نمی‌رسید. خوش‌ بختانه بسیار آسان‌ تر از آن‌چه فکر می‌کنید، اندام گلابی شکل  می‌تواند جذاب و زیبا به نظر برسد.
هد
عوامل مختلفی برای بروز سکته مغزی در خانم‌ها وجود دارد که در این مقاله 7 مورد از این عوامل مهم ذکر شده است.
امروزه در سرتاسر جهان سکته مغزی یکی از مهم ترین عوامل مرگ و میر در خانم ها محسوب می شود. عوامل متعددی در بروز این مشکل فلج کننده وجود دارد. برخی عوامل خطر سکته مغزی در خانم ها و آقایان متفاوت است بنابراین خانم ها باید به برخی عوامل بیشتر دقت کنند. در این مطلب هفت مورد از این عوامل مهم را ذکر می کنیم.مشکل قلبیفیبریلاسیون دهلیزی (شایع ترین نو
1
دلم برای بابا ها خیلی می سوزه. حس می کنم اونقدر که باید نه احساساتشون رو بروز می دن و نه بهشون عشق ورزیده می شه. باید بیشتر به فکرشون باشیم و حداقل احساسات عمیقمون رو بروز بدیم نسبت بهشون.
2
امروز داشتیم با آرمین شعرهای موردعلاقه مون از اخوان رو می خوندیم. چقدر خوندشون به وجدم میاوره. صلابتی که تو اشعار اخوان هست اصن هیچا نیست. من خوان هشتم اش رو خیلی زیاد دوست دارم.
3
ولی عجیبه که ع تا این حد اشتباه فکر می کنه. کاش می شد خوراک فکری اش رو عوض کرد.
4
1
دلم برای بابا ها خیلی می سوزه. حس می کنم اونقدر که باید نه احساساتشون رو بروز می دن و نه بهشون عشق ورزیده می شه. باید بیشتر به فکرشون باشیم و حداقل احساسات عمیقمون رو بروز بدیم نسبت بهشون.
2
امروز داشتیم با آرمین شعرهای موردعلاقه مون از اخوان رو می خوندیم. چقدر خوندشون به وجدم میاوره. صلابتی که تو اشعار اخوان هست اصن هیچا نیست. من خوان هشتم اش رو خیلی زیاد دوست دارم.
3
ولی عجیبه که ع تا این حد اشتباه فکر می کنه. کاش می شد خوراک فکری اش رو عوض کرد.
4
تعرفه خدمات دندانپزشک بر چه مبنایی است؟
هزینه خدمات دندانپزشک برای هر بیمار به شرایط زیر وابسته است:ضریب تعرفه دندانپزشکی یا همان K که برای بخش خصوصی و دولتی در هر سال تعریف می‌شود؛ضریب کیفی تعیین‌شده برای هر مرکز دندانپزشکی بعد از نظارت؛نوع بیمه‌ دندانپزشکی که هر مرکز دولتی و خصوصی با آن قرارداد دارد؛وضعیت پیشرفت معضلات و ناهنجاری‌های دندان که میزان سختی و راحتی کار را تعیین می‌کند؛منطقه‌ای که مرکز دندانپزشکی در آن واقع شده است؛تش
با اینکه خیلی واضحه در دنیای امروز کسی برای رضای خدا به کشوری کمک نمی کنه و همه دنبال منفعت مادی خودشون هستند (که صد البته نگرش جمهوری اسلامی اینطور نیست)، بازهم رهبری عزیز به نامزدها می گویند که به مردم قول بدهید و بگویید که برای حل مشکلات و پیشرفت این ملت، اصل نگاهتان به این ملت است.

جای تامل داره که چرا رهبری عزیز روی این موضوع اینقدر تاکید دارن و به عنوان یک مطالبه مطرح می کنند و میخوان که ما هم مطالبه کنیم.
ادامه مطلب
گودی کمر 
علت عمده بروز کمر درد، بر هم خوردن انحنای طبیعی ستون فقرات یا همان گودی کمر است . به بیان دیگر  در اثر علل و عوامل مختلفی از جمله ضعف عضلات جداره شکم،
 میزان انحنا یا قوس ناحیه کمر افزایش پیدا می کند و همین عامل موجب بروز درد کمر می شود.

ادامه مطلب
توضیحات فایل
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل پاورپوینت برخی فصول کتاب مدیریت بازاریابی بین المللی دکتر حسن اسماعیل پور می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول ارزشمند را دریافت و دانلود نمایید.
فصل دوم:
مدیریت بازاریابی بین المللی در ۱۳ اسلاید
فصل یازدهم:
قیمت گذاری در بازار های بین المللی در ۲۳ اسلاید
فصل دوازدهم:
راهبرد ارتباطات و تبلیغات در بازارهای بین المللی در ۵۷ اسلاید
بخشی از متن پاورپوینت فصل دوم (مدیریت بازاریابی
 The Broken Windows Theory
▪️
 تئوری پنجره شکسته یک تئوری معروف در حوزه جرم شناسی است که در سال ۱۹۸۲ توسط دو دانشمند آمریکایی مطرح شد. این تئوری در همان زمان که شهر نیویورک با معضلات شدیدی در زمینه تخریب المان های شهری توسط خرابکاران خیابانی و مواردی مانند دیوار نویسی های معروف به گرافیتی دست و پنجه نرم می کرد توسط پلیس شهر نیویورک به کار گرفته شد تا از هرج و مرج های شهری بکاهد که کاملا موثر واقع شد .
▪️ تئوری پنجره شکسته می گوید :
ادامه مطلب
چالش های عدالت خواهی در سینما
خیلی ساده میشه گفت عدالت خواهی در سینما، دو چالش (بحران) سر راه خودش داره. سعی می کنم هر دو مورد رو توضیح بدم:1-چالش اول مربوط به ذات عدالتخواهی میشه: اصلا عدالتخواهی یعنی چی؟ عدالتخواهی یعنی حق مظلوم رو از ظالم بگیریم. یعنی اگه کسی بخاطر قدرت سیاسی و یا ثروتی که داشت، خواست زور بگه و حق کسی رو ضایع کنه، ما جلوی اون رو بگیریم. خب در این صورت اولین مشکلی که پیش میاد اینه که شما باید جلوی ظالم وایسین. و مطمئن باشین ظال
بدینوسیله به اطلاع بازدیدکنندگان وبلاگ می رساند تصاویرصورتجلسات شورای دانش آموزی بروز رسانی و تکمیل و در منوی «چارت انجمن ها و صورتجلسات شورا»واقع در بالای وبلاگ جهت اطلاع نمایش داده شده.

دانلود فایل فشرده صورتجلسات شورای دانش آموزی نمونه سعدی
بنام ایزد یگانه هستی
سلام از تمامی شما عزیزان
تشکر از اینکه سری هم به این مکان دور افتاده میزنید.
چند وقته درگیر بروز رسانی و شخصی سازی قالب وبلاگهام میکنم.
اگه دیده باشید، ی وقتایی وبلاگ بهم ریخته، که بخاطر آزمایشاتم هست.
وردا
http://wwrdaa.blog.ir
امداد رایانه تراکمه
http://09175349890.blog.ir
یا حق
خیلی از دوستان توی وب سایت 120 کلیک توی موضوع موجودی های بروز و ارتقا ابهام و مشکل دارن و بخاطر همین من تصمیم گرفتم توی این مطلب کامل این دو مورد رو بررسی کنم و تفاوت های این دو موجودی رو بهتون بگم تا متوجه بشید دقیقا داستان چیه؟ حتما ادامه مطلب رو ببینید و مطالعه کنید تا به تفاوت این دو مورد پی ببرید.
ادامه مطلب

نسخه‌ی ۳.۹.۱۵ جوملا منتشر شد. در این نسخه که بیشتر به عنوان پچ امنیتی از آن یاد می‌شود، تغییری روی امکانات جوملا اتفاق نیفتاده است و کلیه تغییرات بصورت امنیتی و باگ فیکس است.
برخی از تغییراتی که در این نسخه شاهد بودیم:
تغییر در ایمیل‌های ارسال شده در ActionLog و آدرس‌های مطلق هنگام ارسال ایمیل
اشکال یابی قالب Beez
اشکال یابی در ویرایشگر TinyMCE
و چند ایراد جزئی در ایمیل کاربران کتابخانه‌ی هسته‌ی جوملا
بروز نگه داشتن جوملا باعث برقراری امنیت نسبی
آشنایی با غده های درون ریز بدن

غدد درون ریز بدن هورمون هایی ترشح می کنند که تقریباً بر همه سلول ها، اندام ها و عملکردهای بدن اثر می گذارد. سیستم درون ریز در تنظیم وضعیت روانی، رشد، عملکرد بافت ها، و متابولیسم و همچنین عملکردهای جنسی و فرایندهای تناسلی بدن، بسیار سودمند است.
به طور کلی، سیستم درون ریز مسئول فرایندهایی از بدن است که کد صورت می گیرد، مثل رشد سلولی. فرایندهای سریعتر مثل تنفس و حرکت بدن توسط سیستم عصبی کنترل می شوند. اما بااینکه
۱-یوگای آرام یا ساتیا ناندا
روی حرکات کششی آهسته، انعطاف پذیری و تنفس عمیق تمرکز دارد.برای مبتدی ها و افرادی که میخواهند از استرسشان بکاهند، بهترین روش است.برای کسانی که به دنبال تمرینات شدتی هستند مناسب نیست. 
۲- هاتا
حرکات با ملایمت معقولی همراهند وکششی هستند.برای مبتدی ها، میانسالان و کسانی که میخواهند از استرسشان بکاهند بهترین روش است.برای کسانی که به دنبال تمرینات هوازی و سوزاندن کالری هستند مناسب نیست.
۳- آینگار
روی توازن درست بدن و
امروز رفتیم من دو تا مانتو خریدم.البته فقط یه مشکی می خواستم ولی مامان و خانم فروشنده اصرار کردند که رنگ سبزش خیلییییییییییییییییییییییییییییییی به شما میاد و منم گوشام دراز شد و برش داشتم.مشکی 138 و سبز 155
و رسما ورشکست شدم.خب نتیجه چاقی است...یه چمدون مانتو دارم ولی به علت چاقی مفرط تنم نمیره و مجبوذم جدبد بخرم...
همون توصیه ای که به خواهری می کردم حالا گریبانگیر خودم شده.
راستی تو فیلم teacherیه جمله قشنگ از ناپلئون داشت:هر ساعتی که امروز هدر مید
،نمی‌فهمن چون اگه می‌فهمیدن بعد چند وقت نشست و
برخاست حالی‌شون می‌شد من چقدر رو کلمات حساسم،من چقد حواسم جمعه تو پیامی
که بهم دادی فعلت چیه منو چی خطاب کردی چطور خواسته اتو گفتی ولی بروز
نمی‌دم مریم راست می‌گفت ناراحتیاتو بروز نده که بعدا پشیمون نشی من از هر
حرف و گله ای که نزدم بعدا احساس رضایت کردم، مریم، مریم رو کاش می شد برای
همیشه کنار خودم نگه دارم کنار بغلم کنار گوشام
بعد خیلی تخمی
ناراحت میشم، بعد کنار میام اما به اون هیچوقت
بیمه ثالث یا همان بیمه شخص ثالث بیشترین بیمه‌ای است که با آن درگیر هستیم. تمام افراد صاحب خودرو ملزم به داشتن این بیمه هستند و غالباً سالانه این بیمه را خریداری می‌کنند.اغلب افراد برای خرید بیمه شخص ثالث خود به یک نماینده بیمه مراجعه کرده و بیمه‌نامه خود را خریداری می‌کنند. سؤالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که آیا همواره بهترین بیمه شخص ثالث را خریداری می‌کنیم؟ اصلاً مهم است که بهترین بیمه را خریداری کنیم یا نه؟
واقعیت این است که اغ
#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 26دی 98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: *#کیوی: 5000نارنگی:5500#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3320پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5700خیار گلخانه ای: 3950لیمو شیرین : 6900لیموترش:4900هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 7900#خرمالو:*به : 8200#موز: 11200گوجه:6600
پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور

شنبه 97/5/06،

نهاوند ،

(اخبار رسمی):
در رابطه با پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور
یا همان پرسش مهر نوزدهم باید گفت که آنچه حائز اهمیت است این است که رئیس
جمهور هرساله با مطرح کردن این پرسش سعی در برقراری توازن اخلاقی ، رفتاری
و کردار نیکو در جامعه است و این امر
تحقیق صابون
تحقیق رشته شیمی با موضوع صابون، در قالب فایل word و در حجم 78 صفحه. بخشی از متن: خصوصیت قابل توجه این است که عدم توازن پلاریته (قطبیت) در داخل مولکول صابون‌ها و مواد شوینده و پاک کننده ، موجب ابراز قابلیت انحلال و ماهیت فاز غیر معمول در حلالهای قطبی و غیر قطبی می‌شود...
بزرگی می گفت: «قلب زن، پارچه ای است که زود پاره می شود و زود هم رفو می شود».
نشاط و سرزندگی زن، به محبت مرد وابسته است. زن، عشق و احساساتش را با کلمات بیان می کند و نیاز دارد که با شنیدن کلمات، عشق و احساسات را از دیگران دریافت کند. زن، به نرمش و کلمات محبت آمیز، نیاز دارد؛ ولی مردان با رفتار و عمل، عشق و احساسات خود را بیان 
می کنند.
نیاز عاطفی زن، این است که جمله دوستت دارم را چندین و چند بار از زبان همسرش بشنود و از این طریق، به آرامش روحی و اعت
نزدیک به چهل سال است که به دلیل رشد شهرنشینی و پیشرفت جمعیت، آپارتمان‌نشینی در شهرهای ایران رواج پیدا کرده است. زندگی آپارتمان‌نشینی اگرچه هزینه‌های تامین مسکن را کاهش داده است، مشکلات خاص خود را دارد چون شما باید با چند خانواده دیگر کنار بیایید، همیشه حواستان باشد که مزاحم دیگران نشوید. رعایت دقیق این باید‌ها و نباید‌ها و حرکت روی مدار اخلاق، به «فرهنگ آپارتمان‌نشینی» معروف شده است؛ فرهنگی که در برخی مناطق شهری به‌ کندی در حال پیشرف
معمولا بیش‌فعالی، شیطنت و ناآرامی در کودکان فطری و ذاتی است و والدین در آن نقشی ندارند. به طوری که ممکن است این دسته از کودکان به دلایل مختلفی نسبت به سایر همسالانشان رفتارهای پرتنشی از خود بروز دهند اما اصولی‌ترین رفتار و واکنشی که والدین در این مواقع باید از خود بروز دهند چیست؟
ادامه مطلب
خشکی چشم مشکلی است که تصور می شود با افزایش سن یا نگاه کردن زیاد به صفحه کامپیوتر یا موبایل بروز می کند. اما در این مقاله به مهم ترین علل بروز خشکی چشم اشاره می کنیم.
کار، شیوه زندگی، خورد و خوراک و حتی وضعیت سلامت‌تان، می‌توانند بر غدد اشکی شما تاثیر بگذارند و با خشک‌تر کردن‌شان، چشم‌هایی خسته و درگیر با خارش و سوزش را به شما هدیه کنند.
اگر خشکی چشم، قرمزی و دیگر عوارض ناشی از این اتفاق، آزارتان می‌دهد، و چشم‌های‌تان این روزها زودتر از ق
این مرحله در روز اول عادت ماهانه اتفاق می‌افتد. در مرحله فولیکولی عادت ماهانه، اتفاقات زیر رخ می‌دهد:
• دو هورمون، هورمون محرک فولیکول (FSH) و هورمون محرک لوتئین (LH) از مغز آزاد شده و در خون به سمت تخمدان‌ها می‌روند.
• هورمون‌ها موجب تحریک رشد حدود 15 تا 20 تخمک در تخمدان‌ها می‌شوند که هر کدام در پوسته خاص خود، که به اصطلاح فولیکول نامیده می‌شود، رشد می‌کنند.
• همچنین این هورمون‌ها (FSH و LH) موجب تحریک افزایش تولید هورمون زنانه استروژن نیز م
پاییزی ام ...
از خیابونا بپرس...
ینی نماز خونه با این آهنگ رو سر من خراب نشه کفایت میکنه!
....
از یه طرف بچه ها ریختن رو سرم شدم مشاور پرونده این هفته دادگاه مجازی و به اندازه کافی از این اتفاق بیزارم...
همه دارن تطمیعم میکنن برم تو گروه اونا و من...حافظ میخونم!خخخخ
مسخره اس !نه؟من تو هیچ گروه خوانده و خواهان این دادگاه نیستم!
...
ینی لعنت به این برنامه ریزی کلاسی که هر دو ساعت بینش دو ساعت خالی داره...عقل از جون به آدمیزاد واجب تره!
....
این روزا خیلی تنها
آکنه معمولا در سنین ۱۰ تا ۱۳ سال بروز می کند و در
افراد با پوست چرب امکان شدت گرفتن آن بیشتر است. آکنه در نوجوانان معمولا ۵
تا ۱۰ سال طول می کشد و به طور معمول در سن ۲۰ سالگی از بین می رود.
آکنه در هر دو جنس دختر و پسر رخ می دهد اما پسر ها استعداد بیشتری برای ابتلا به انواع شدیدتر آن را دارند.
در سنین بالاتر از ۳۰ سالگی زنان، نسبت به مردان
احتمال بیشتری برای ابتلا به آکنه های خفیف دارند. بروز آکنه بر روی صورت،
شایع تر است. اما ممکن است آکنه بر روی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها